Press "Enter" to skip to content

Sukienki na wszystkie okazje

Sukienki są jednym z najbardziej kobiecych strojów, jakie można sobie wyobrazić. Nic więc dziwnego, że sięgamy po nie tak często, jak to tylko możliwe. Ewelina, która prowadzi blog o modzie, z chęcią opowiadała nam, w jak wielu sytuacjach się sprawdzają. Popatrzmy zatem, na jakie ich szczególne rodzaje zwróciła uwagę.

Sukienki codzienne

Dla kobiet, które naprawdę lubią chodzić w sukienkach, codzienne kreacje stanowią nieodłączny element wyposażenia szafy. Zazwyczaj w ich przypadku nie obowiązuje szczególny dress code, dlatego z łatwością można je wybierać, dopasowując wyłącznie do swojego gustu, aktualnego nastroju czy po prostu aktualnej mody.

Jak mówi Ewelina, sukienki codzienne powinny mieć dwie wielkie zalety: muszą być uniwersalne i wygodne. Każdego dnia stajemy przed innymi wyzwaniami i spotykają nas różne sytuacje, a sukienka nie może w żadnej z nich zawadzać. Dlatego na co dzień najlepiej sprawdzają się modele o swobodnym, lekko rozkloszowanym kroju oraz sukienki koszulowe. Nie krępują ruchów i pozwalają po prostu cieszyć się życiem.

Co więcej, do każdej z nich można dopasować cały szereg dodatków. Ewelina zachęca do łączenia ich z pozornie niepasującymi elementami, które pomagają w stworzeniu ciekawego i nowoczesnego stylu. Do sukienki rozkloszowanej poleca wysokie kowbojki i kapelusz z szerokim rondem, albo bogatą biżuterię w stylu boho. Z kolei do sukienek koszulowych na chłodniejsze dni świetnym dodatkiem mogą być legginsy, przy których sukienka zmieni się w tunikę.

Sukienki koktajlowe

Na półoficjalne spotkania, zarówno w pracy jak i w gronie rodziny, Ewelina szczególnie poleca proste sukienki koktajlowe, najlepiej o ołówkowym kroju. Idealnie podkreślają kobiece kształty ciała i pasują do wielu sytuacji. Będą podkreślały elegancki, ale nie przesadnie formalny styl.

– Ostatnio zamówiłam eleganckie sukienki z soitalian.pl. W wybranym przeze mnie zestawie znalazły się cztery modele: sukienka Tulip V-Neck w odcieniu Sky Blue, elastyczna sukienka Tulip Elite Plum i Demmi Glitter Black. – opowiada Ewelina. Wybrałam je, ponieważ każdą z nich będę mogła wykorzystać w mojej pracy. Sky Blue to kolor, który wzbudza zaufanie i świetnie sprawdzi się podczas rozmów z klientkami. Elite Plum przeznaczam sobie na wieczorne imprezy branżowe. Za to w ostatniej, czarnej, będę występowała podczas najbliższej sesji zdjęciowej na mojego bloga.

Sukienki maxi na bale po 18-tej

Bale odbywające się wieczorem i w nocy mają swój własny dress code. Ewelina przypomina nam, że niektóre kreacje zarezerwowane są właśnie na ten czas, szczególnie długie, balowe suknie pełne złota lub mieniących się cekinów. W kolekcji naszej specjalistki taką sukienką jest między innymi Shining Star Black, która odznacza się pięknie mieniącym materiałem. Jak podkreśla Ewelina, tego typu kreacje lepiej zostawić sobie na bale w noc sylwestrową albo inne, wyjątkowe przyjęcia, ponieważ podczas pozostałych spotkań są zbyt strojne.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *