Press "Enter" to skip to content

Skuteczna i bezpieczna – keratynowa metoda przedłużania włosów

W ramach dzisiejszego artykułu przyjrzymy się nieco bliżej metodzie wizualnego przedłużania włosów, która to nosi nazwę keratynowej. Jest ona niezwykle popularna zarówno w kraju nad Wisłą jak i poza jego granicami. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest niezwykle prosta – to właśnie dzięki jej zastosowaniu możliwe jest szybkie, skuteczne oraz bezpieczne przedłużenie włosów bez jednoczesnego narażania ich na szwank czy na nadmierne przesuszanie. W przypadku omawianej dziś metody wykorzystywana jest wysokiej jakości keratyna, która to po rozgrzaniu stanowi rodzaj zgrzewu, a więc odpowiada za związanie naturalnych włosów z pasemkami dodatkowymi https://hairme.pl/sklep/wp-content/uploads/2021/04/hair-me_lux-keri-me_8-12_02.jpg , których celem jest przedłużenie i zagęszczenie włosów w sposób nieinwazyjny. Warto wiedzieć, iż keratyna stanowi jeden z kluczowych materiałów budulcowych ludzkich włosów, a więc nie wchodzi ona w reakcje chemiczne z uczesaniem, jak również nie uszkadza poszczególnych pasemek.

Metoda keratynowa określana jest także przez ekspertów metodą doczepiania włosów „na gorąco”, bowiem konieczne jest jej podgrzanie do wysokiej temperatury, aby zmieniła ona swój stan skupienia ze stałego w półpłynny, dzięki czemu możliwe staje się skuteczne przymocowanie spełniających oczekiwania konsumenta pasemek naturalnych lub syntetycznych do jego uczesania. Część konsumentów obawia się, że wykorzystywane w procesie urządzenia generujące znaczne ilości ciepła mogą negatywnie wpłynąć na ogólny stan fryzury, na szczęście jednak sytuacja taka nie ma miejsca. Metoda keratynowa nie niszczy włosów, a jednocześnie pozwala cieszyć się doczepami przez okres od kilku do nawet kilkunastu tygodni, w zależności od tego jak klient będzie o nie dbał i czy będzie pielęgnował je przy wykorzystaniu wysokiej jakości specyfików oferowanych przez profesjonalistów.

Dlaczego jeszcze nasi klienci tak chętnie uciekają się do przedłużania i zagęszczania włosów przy wykorzystaniu techniki będącej bohaterką dzisiejszego wpisu? Okazuje się, że w porównaniu z innymi popularnymi metodami, takimi jak kanapkowa, bazująca na wykorzystaniu mikroringów, czy też clip in, zastosowanie zgrzewów keratynowych jest zauważalnie tańsze, dzięki czemu nawet regularne poddawanie się tego typu zabiegowi nie powinno wpłynąć negatywnie na stan naszego domowego budżetu. Pragniemy także nadmienić, że w naszym salonie nie dyskryminujemy żadnego z konsumentów pragnących poprawić stan swojego uczesania i wizualnie zagęścić oraz zwiększyć objętość fryzury, niezależnie od tego czy próg naszego przybytku przekroczy przedstawicielka płci pięknej, pan, osoba małoletnia, czy też klient w jesieni wieku. Przedstawiciele wszystkich tych grup społecznych liczyć mogą na kompleksowe wsparcie, doradztwo oraz wysoką jakość obsługi gwarantowanej przez najwyższej klasy specjalistów zatrudnionych w naszym salonie. Jeżeli więc pragną Państwo zakryć wszelkie problemy z nadmiernie przerzedzającymi się czy też wypadającymi włosami, zapraszamy w nasze skromne progi, gdzie z pewnością znajdziemy wspólnie rozwiązanie dręczących Państwa problemów zdrowotnych bądź estetycznych.

Włosy do zagęszczania włosów:  https://hairme.pl/sklep/product-category/gotowe-pasma-do-przedluzania/keratin-i-tip/keratin-i-tip-slowianskie-dziewicze/

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *